Nešioklės kūdikiams Slingas lino su žirafa

Nauja prekė

Nešyklė iš 50 % lino ir 50% medvilnės žakardinio audimo medžiagos. Žiedai - specialūs - aliuminio, testuoti . Uodelėlė turi kišenę. Labai patogus namuose. Galima nešioti vertikaliai, žindyti, migdyti, veidu į pasaulį, ant klubo ir veidu į save. Kaip taisyklingai prisirišti slingą: Instrukciją

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

31,50 €

-30%

45,00 €

Apie prekę

Slingas - nešioklė kūdikiams, pagamita iš 65 cm pločio ir maždaug 2 metrų ilgio audinio juosta, viename jo gale įsiūti du specialūs žiedai.
Tinka S-L drabužių dydį nešiojantiems žmonėms (medžiagos ilgis 200 cm),

Nuo vaikelio amžiaus, ūgio ar svorio slingo dydis nepriklauso.

Slingas atitinka tris pagrindinius ergonomiškos nešyklės požymius:

1 Palaiko vaikelio kojytes anatomiškai taisyklingoje "varliuko" pozoje.
Tai ypač svarbu pirmaisiais kūdikių gyvenimo mėnesiais, nes klubo sąnarys nebūna pilnai išsivystęs.
Nešiojant kūdikį pakeltomis ir per keliukus sulenktomis kojytėmis užtikriname, kad kojų padėtis yra taisyklinga.

2 Kūdikio nugara yra natūraliai išgaubta. Nešioklėje ji tokia ir išlieka, nes vaikelis neperskiriamai glaudžiasi prie nešiotojo kūno, o žiedų pagalba yra tvirtai prie jo pririštas. Dėl tokios padėties būvimas nešyklėje pilnai atstoja mamos rankas, o vaikelio nugarytė išlieka stabili. Nešioklės viršutijįjį kraštą ties galvyte susukus, gaunama stabili atrama galvytei.

3 Puikiai paskirsto kūdikio svorį ant nešiotojo kūno. Svarbu, vaikelis būti parištas kuo aukščiau, tuomet svorio centras nepakinta ir nešiotojo laikysena išlieka taisyklinga. Kūdikio svoris paskirstomas ant peties ir nugaros.
Žiedų pagalba slingas suneriamas taip, kad gautume medžiagos maišelį, į kurį guldomas arba sodinamas kūdikis. Slingas yra dedamas ant vieno peties, medžiaga plačiai paskleidžiama. Kenga slingai yra siuvami iš lino arba medvilnės su linu. Medžiaga, naudojama slingams siūti, yra specialaus audimo, vadinamasis žakardas. Žakardas yra puresnis ir minkštesnis nei įprasti audiniai, dėl to nereikia pamušalo ir papildomai paminkštinti slingo kraštus - paties audinio krašteliai nėra aštrūs, o vaikelis jame sėdi saugiai. Išskirtinės audinio savybės - įstrižinis tamprumas - leidžia kūdikį patogiai prijuosti prie savęs, slingas gerai priglunda.
Naujas ir dar neskalbtas slingas gali pasirodyti standokas, bet išskalbus ir kiek panešiojus jis suminkštėja, o ilgiau nešiojant tampa vis švelnesnis ir priglunda vis geriau. Kengos slingų "uodega" paliekama plati (siaura uodegėle nekonstruojama). Ją galima panaudoti įvairiems tikslams - pridengti kūdikį nuo saulės spindulių, o žindant – nuo pašalinių akių ir aplinkos trikdžių. Be to paskleista plati slingo "uodega" gražiai atrodo, o reguliuojant slingo priveržimą - nesiraukšlėja.

10 dažniausių nešiojimo klaidų:
1. Nešioklė neatitinka kūdikio amžiaus ir svorio reikalavimų.
2. Kūdikis nešioklėje per žemai. Kuo aukščiau kūdikis, tuo lengviau nešiotojui.
3. Neatsakingai naudojamasi „laisvų rankų“ galimybėmis, ypač gaminant valgį prie kaitlentės, bėgiuojant, šokinėjant, važiuojant mašina ar plaukiojant laivu..
4. Uždengtas vaikelio veidas. Turite įsitikinti, kad kūdikio veidas visuomet yra matomas, taip būsite tikra ar viskas gerai.
5. Neprilaikomas kūdikio (ypač naujagimio) sprandas. Kol vaikelis galvos nelaiko, nešioklė turi užtikrinti tinkamą atramą.
6. Kūdikio smakras remiasi į krūtinę: taip apsunkinamas kvėpavimas.
7. Kūdikio kojytės maskatuoja tiesiai žemyn, tai kelia klubų displazijos pavojų. Įsitikinkite, kad kūdikio klubai nešioklėje „varliuko“ pozoje.
8. Nešiojimas veidu į pasaulį: neergonomiška klubų ir nugaros padėtis, taip pat per didelė kūdikio stimuliacija – nėra galimybės užsisukti ar atstatyti akių kontaktą su mama.
9. Perkaitimas. Kūdikis ir jį nešiojantis asmuo turi rengti kiek ploniau nei įprastai, kadangi vienas kitą šildo.
10. Pastoviai ta pati poza. Įsitikinkite, kad  galvytė nebūna pasukta į tą pačią pusę, jei nešiojate slinge, keiskite petį, ant kurio žiedai.Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Nešioklės kūdikiams Slingas lino su žirafa

Nešioklės kūdikiams Slingas lino su žirafa

Nešyklė iš 50 % lino ir 50% medvilnės žakardinio audimo medžiagos. Žiedai - specialūs - aliuminio, testuoti . Uodelėlė turi kišenę. Labai patogus namuose. Galima nešioti vertikaliai, žindyti, migdyti, veidu į pasaulį, ant klubo ir veidu į save. Kaip taisyklingai prisirišti slingą: Instrukciją

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: