Išpardavimas! Mei tai "Dvi žirafos" raudonas XXL Padidinti

Nešioklės kūdikiams Mei tai "Dvi žirafos" XXL raudonas

Nauja prekė

Nugarėlė ir petnešos 100 % medvilnės, kišenė su žirafomis iš puslinio. Turi paaukštintą dalį kūdikio galvytei prilaikyti,  dirželį, susiaurinantį nugarėlę ties vaikelio keliais, kai vaikutis dar mažas. Galima rištis priekyje ir ant nugaros.

Smulkiau

yra sandėlyje

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

48,75 €

-25%

65,00 €

Apie prekę

Nešioklę Mei tai XXL rinkitės, jei jūsų drabužių dydis yra XL ar XXL (petnešų ilgis 240 cm).
Standartinės nešioklės MEI TAI tinka S-L drabužių dydį nešiojantiems žmonėms (petnešų ilgis 200 cm),

Mei tai atitinka tris pagrindinius ergonomiškos nešyklės požymius:

1 Palaiko vaikelio kojytes anatomiškai taisyklingoje "varliuko" pozoje.
Tai ypač svarbu pirmaisiais kūdikių gyvenimo mėnesiais, nes klubo sąnarys nebūna pilnai išsivystęs.
Nešiojant kūdikį pakeltomis ir per keliukus sulenktomis kojytėmis užtikriname, kad kojų padėtis yra taisyklinga.
Nešioklės kūdikiams MEI TAI turi dirželį, kuris reguliuoja nugarėlės plotį, kad kojytėms būtų patogu.

2 Kūdikio nugara natūraliai išgaubta. Nešioklėje Mei tai ji tokia ir išlieka, nes vaikelis neperskiriamai glaudžiasi prie nešiotojo kūno, o nugarėlės ir petnešinių juostų pagalba yra tvirtai prie jo pririštas. Dėl tokios padėties būvimas nešyklėje pilnai atstoja mamos rankas, o vaikelio nugarytė išlieka stabili. Nugarėlės viršuje ties galvyte yra atlenkiamas galvūgalis, kuris norint gali būti pakeltas ir prisegtas prie petnešų. Tai ypač patogu su naujagimiais, pučiant vėjui ar tada, kai vaikelis užmiega.

3 Puikiai paskirsto kūdikio svorį ant nešiotojo kūno. Svarbu, vaikelis būti parištas kuo aukščiau, tuomet svorio centras nepakinta ir nešiotojo laikysena išlieka taisyklinga. Jei svoris nepaskirtytas - skauda ir vargsta nugara.
Apatiniai nešioklės diržai, kurie rišasi ant liemens perima didelę dalį svorio nuo pečių, o paminkštintos ir nugaroje sukryžiuotos petnešų juostos puikiai atlaiko bet kokio svorio kūdikį ar vaiką. Jeigu jūs panešate savo vaikelį ant rankų - galite jį nešti ir su mei tai! Pamatysite bus daug patogiau!

10 dažniausių nešiojimo klaidų:

1. Nešioklė neatitinka kūdikio amžiaus ir svorio reikalavimų.
2. Kūdikis nešioklėje per žemai. Kuo aukščiau kūdikis, tuo lengviau nešiotojui.
3. Neatsakingai naudojamasi „laisvų rankų“ galimybėmis, ypač gaminant valgį prie kaitlentės, bėgiojant, šokinėjant, važiuojant mašina ar plaukiojant laivu.
4. Uždengtas vaikelio veidas. Turite įsitikinti, kad kūdikio veidas visuomet yra matomas, taip būsite tikra ar viskas gerai.
5. Neprilaikomas kūdikio (ypač naujagimio) sprandas. Kol vaikelis galvos nelaiko, nešioklė turi užtikrinti tinkamą atramą.
6. Kūdikio smakras remiasi į krūtinę: taip apsunkinamas kvėpavimas.
7. Kūdikio kojytės maskatuoja tiesiai žemyn, tai kelia klubų displazijos pavojų. Įsitikinkite, kad kūdikio klubai nešioklėje „varliuko“ pozoje.
8. Nešiojimas veidu į pasaulį: neergonomiška klubų ir nugaros padėtis, taip pat per didelė kūdikio stimuliacija – nėra galimybės užsisukti ar atstatyti akių kontaktą su mama.
9. Perkaitimas. Kūdikis ir jį nešiojantis asmuo turi rengtis kiek ploniau nei įprastai, kadangi vienas kitą šildo.
10. Pastoviai ta pati poza. Įsitikinkite, kad  galvytė nebūna pasukta į tą pačią pusę, jei nešiojate slinge, keiskite petį, ant kurio žiedai.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Nešioklės kūdikiams Mei tai "Dvi žirafos" XXL raudonas

Nešioklės kūdikiams Mei tai "Dvi žirafos" XXL raudonas

Nugarėlė ir petnešos 100 % medvilnės, kišenė su žirafomis iš puslinio. Turi paaukštintą dalį kūdikio galvytei prilaikyti,  dirželį, susiaurinantį nugarėlę ties vaikelio keliais, kai vaikutis dar mažas. Galima rištis priekyje ir ant nugaros.

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: